Krawiec Wiśniewski

Idealny Garnitur Ślubny. 10 Stylowych Wskazówek.

idealny garnitur na ślub dla pana młodego

Idealny Garnitur Dla Pana Młodego

Kiedy chodzi o dzień ślubu, wszystko, czego chcesz, to być w centrum uwagi tego dnia i wyglądać nie tyle dobrze, co rewelacyjnie. Taki stan wymaga nie tylko chęci, ale i “fantazji”, byle nie za daleko idącej. Najlepszym sposobem na idealny garnitur, który będzie jedyny w swoim rodzaju, to uszycie go na miarę. Chodzi tu nie tylko o rozmiar garnituru, ale również o miarę Twojej indywidualności. Dobrym przykładem jest Panna Młoda, która z założenia skrada takie wydarzenie jak ślub. Co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Warto jednak zwrócić uwagę na ważny element – kobieta przywiązuje do tego ogromną wagę. Chodzi po sklepach, a gdy już wybierze suknie, na wiele poprawek, które mają sprawić, że w wymarzonej sukni będzie wyglądała zjawiskowo. I tu właśnie jest miejsce dla Ciebie, niekoniecznie wchodzącego na biało, ale dopasowanego garnituru, który podkreśli Ciebie, a i będzie uzupełnieniem wybranki życia.

Są dwa typy mężczyzn i kobiet. Jedni dbają o siebie i ciągle “podkręcają” swój styl, az drugiej strony są mężczyźni i kobiety, nie mający pojęcia, jak zrobić pierwszy krok w kierunku dobrego stylu. Oczywiście mówimy tu o dniu ślubu.

Dla tych, którzy nie mają pojęcia od czego zacząć, ułatwiliśmy nieco drogę i postanowiliśmy udzielić kilku wskazówek.

10 stylowych wskazówek, jak wyglądać idealnie na swoim ślubie.

  1. Warto ubrać się w garnitur, który będzie odpowiedni do miejsca całego święta. Jeżeli jest to klasyczny ślub z przyjęciem w sali weselnej, sugerujemy formalny strój. Formalny, nie oznacza nudny. Jeśli jest to ślub w plenerze, możesz wybrać mniej formalne zestawy ślubne .
  2. Zamiast dopasowywać, spróbuj dodać odcień stroju świadkowej, do garnituru świadka. Może to być krawat, poszetka, butonierka, czy nawet skarpetki.
  3. Weź pod uwagę opcję uszycia garnituru w pracowni krawieckiej. Dzięki temu, nie dość, że będziesz miał jedna w swoim rodzaju garnitur, to jeszcze z pomocą profesjonalistów, będzie po prostu idealnie skrojony.
  4. Zawsze łącz style. Niech Twój krawiec Ci podpowie, co ma być klasyczne, a co może być nowoczesne i świeże.
  5. Zawsze wybieraj klasyczne buty, ale stylem pasujące do wybranej formy imprezy. Raczej nie zakładaj tenisówek. To nawet na najbardziej luźnej imprezie nie jest ok. Jednym słowem, nie ignoruj tej części garderoby.
  6. Według niektórych tradycji, Pan Młody nie może widzieć swojej przyszłej żony w sukni ślubnej wcześniej, niż dzień ślubu. Warto jednak zadbać o jakikolwiek “przeciek” z garderoby przyszłej zony, aby chociaż minimalnie swoim ubiorem nawiązywać do jej sukni.
  7. Pan młody nie powinien wyglądać jak jego świadek. Dobrze, aby jednak jakąkolwiek częścią garderoby być spójnym. Inny krawat, kamizelka lub butonierka. Świadek może te elementy mieć bardziej żywe.
  8. Dodaj “charakterne” spinki do mankietów lub skarpetki, aby wyrazić tym swoją osobowość. Pamiętaj jednak, aby nie przesadzić. Kolorowe skarpety, czy neonowe spinki, nie będą dobrym wyborem.
  9. Jeśli wybierasz krawat zamiast muszki, zadbaj o odpowiednią jego długość. Krawat powinien kończyć się tuż nad paskiem spodni.
  10. Nie musisz być kimś innym, ale zamiast tego pokaż siebie z trochę innej, może lekko szalonej strony. Podkreśl dodatkami swój charakter, pasje, marzenia.

Idealny garnitur dla Pana Młodego jest niemniej ważny, niż suknia Panny Młodej. Warto poświęcić trochę czasu i energii, aby dopasować ten strój perfekcyjnie.

Zapraszamy dno naszych innych wpisów blogowych, gdzie znajdziecie mnóstwo, krótkich wpisów odnośnie garniturów. Zachęcamy również do kontaktu z naszą pracownią krawiecką, która ubrała niejednego Pana Młodego.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top