Krawiec Wiśniewski

Idealnie dopasowane do Ciebie...

Koszula na miarę

Zapraszamy do uszycia koszuli, którą wspólnie dobierzemy i zaprojektujemy dla Ciebie. 
Zapewniamy ogromny wybór tkanin, różnego rodzaju kołnierze, mankiety oraz warianty wykończenia.
Dobrze dopasowana i dobrana koszula jest nieodzownym dopełnieniem uszytego na miarę garnituru.

Noszenie koszuli uszytej specjalnie dla mnie, na moją sylwetkę, dopasowanej do budowy mojego ciała, uwzględniając mój gust i preferencje to przyjemność, na którą zasługuję.

Koszula jest bardzo ważnym elementem naszej garderoby i warto zadbać o to, aby wyróżniała się komfortem noszenia oraz satysfakcją z dobranego wyglądu. W końcu w ubiorze chodzi o swój wizerunek i doskonałe samopoczucie.

W naszej pracowni, razem z Państwem, pomogę dobrać odpowiedni materiał, fason oraz poszczególne elementy wykończenia koszuli:
Kołnierze, Mankiety, Plisy, Plecy, Karczek, kieszenie, Rękawy, inicjały etc. etc. etc.

 

 

Koszula na miarę

 

Elegancki strój nie musi przeczyć odczuwanej wygodzie. Zapomnij o koszulach z materiału drażniącego skórę, które opinają się na ciele w nieodpowiednich miejscach. Koszule na miarę to ubranie idealnie dopasowane do Ciebie. Podczas ich szycia bierzemy pod uwagę wszelkie aspekty, aby mieć pewność, że produkt, który otrzymasz, będzie leżał na Tobie jak ulał. Przed przystąpieniem do pracy pobieramy potrzebne miary. Jesteśmy w stałym kontakcie w trakcie procesu szycia, więc zawsze możesz zwrócić się do nas z pytaniem czy prośbą. 


Oprócz wygody szycie koszul na miarę pozwala je w pełni dopasować względem własnego gustu. Możesz zamówić dodatkowe elementy, takie jak mankiety, kieszenie czy inicjały oraz dostosować długość rękawów. Samodzielnie wybierasz również materiał, z którego koszule szyte na miarę mają zostać wykonane – dzięki temu bez problemu dobierzesz koszulę zarówno na sezon letni, jak i zimowy. Ponadto tak przygotowana koszula zawsze będzie doskonale na Tobie leżała i podkreślała najlepsze cechy sylwetki, a co najważniejsze – świetnie skomponuje się z garniturem czy przygotowanymi spodniami. Koszule możesz nosić bowiem nie tylko na oficjalne okazje. Okażą się również doskonałym wyborem na co dzień, zarówno na spotkania ze znajomymi, rodziną, jak i wyjścia do pracy. Koszule na miarę to wcale niewygórowana cena. Proponujemy atrakcyjną ofertę, która nie nadwyręży Twojego budżetu i pozwoli cieszyć się niebanalną wygodą ubrania. Zapraszamy do zapoznania się z gotową ofertą bądź złożenia bezpośredniego zlecenia w zakładce Szycie na miarę. Koszule na miarę możesz odebrać osobiście w naszej pracowni w Warszawie i Gdyni.

Kontakt

Formularz Kontaktowy