Krawiec Wiśniewski

Garnitury wieczorowe, wizytowe i ślubne

Frak, smoking, surdut a może klasyczny wizytowy garnitur -- wspólnie ustalimy co będzie dla Ciebie odpowiednie. Zapewniamy klasyczną elegancję jak i wyjątkowe i niepowtarzalne kreacje. Zadbamy abyś na każdą specjalną okazję wyglądał i czuł się po prostu najlepiej. Niżej znajdziesz galerię dotyczącą ślubów.

 

 

Żakiet dyplomatyczny uszyty z lekkiego aksamitu w biskupim kolorze z koordynowany z czarnymi spodniami i kamizelką, to kolejna niesamowita kreacja ślubna.

Autorką zdjęć jest Aneta Pawska,
https://www.facebook.com/A.Pawska

 

 

Jednorzędowa marynarka ze skośnymi kieszeniami po bokach. Uszyta z czesankowej wełny, o wysokim splocie w kolorze złamanej bieli. Czarne spodnie z podobnego materiału, to ponadczasowy,  uroczysty zestaw, idealny nie tylko na uroczystości ślubne.

 

Przyciągająca wzrok propozycja garnituru ślubnego. Uszyta z wysokiej jakości mieszanki wełny z jedwabiem. Faktury materiału jak i dobór kolorystyczny tkanin tworzą niebanalną kreację. Przybliż zdjęcie aby dostrzec detale.

 

Wizytowy garnitur z czesankowej wełny. Jednorzędowy, zapinany na jeden guzik z dwoma rozporkami z tyłu. Muszka lub jedwabny krawat pod szyja stanie się odpowiednim strojem na wyjątkową uroczystość lub spotkanie.

 

 

 

Jasny garnitur jednorzędowy na dwa guziki z kamizelką. Zarówno na uroczystość ślubną, jak i w późniejszym użytkowaniu na co dzień.

 

Popielatoniebieski jednorzędowy garnitur zapinany na jeden guzik z dwoma rozporkami i jasnopopielata kamizelka, to kolejna propozycja ślubnego ubrania Pana młodego. Brązowe buty muszka i pasek jako dodatki idealnie pasują do całości kreacji.

Jasno bordowa czesankowa wełna posłużyła do stworzenia wyjątkowej kreacji ślubnej. Jednorzędowy smoking o ciekawym kroju marynarki z czarnymi wyłogami z jedwabiu i kamizelka, tworzą niepowtarzalny zestaw. Biała smokingowa koszula , muszka i odpowiednio dobrane buty dopełniają całości.

 

 

 

Smoking jednorzędowy zapinany na jeden guzik z wąskim szalowym kołnierzem. Spodnie z szerokim pasem i wąskimi lampasami po boku. Wygląda się naprawdę, wieczorowo, balowo.

 

 

 

 

Letni jasny garnitur z czesankowej wełny z perłową kamizelką i jedwabnym srebrnym krawatem. Idealnie nadaje się zarówno na uroczystość ślubną, jak i na co dzień.

 

 

Wizytowy granatowy garnitur z czesankowej wełny o wysokim splocie, do tego kamizelka w jasno niebieskawym odcieniu i popielaty jedwabny krawat, kwiatek w butonierce i można stawać na ślubnym kobiercu. Po uroczystościach i serwisie będzie służył na co dzień w ważnych wydarzeniach.

 

 

Smoking jednorzędowy zapinany na jeden guzik, jedwabne klapy w szpic, bez rozporków. Szeroki pas z jedwabiu w tym samym kolorze co muszka plus mały kwiatek w butonierce i biała poszetka -- dopełniają ślubnej całości.

 

 

Nie każdemu jest dane założyć uszyty na miarę frak. Mimo że nie użyje się go zbyt często, to naprawdę warto sprawić sobie to wyjątkowe ubranie zwłaszcza na szczególne okazje. Gwarantuję, że efekt końcowy w pełni zadowoli nie tylko nas samych, ale i pozostanie na zawsze w pamięci innych.

 

 

Smokingowa marynarka w kratę z mieszanki jedwabiu z wełną w kratę. Jednorzędowa, klapy w szpic pokryte gładkim jedwabiem. Spodnie gładkie, z cienkiej czesankowej krepy. Pod szyją krawat zamiast muchy -- Trochę dezenwoltury.

 

 

 

Wizytowy garnitur jednorzędowy, zapinany na jeden guzik, klapy w szpic. Wełna najlepszego gatunku.

 

Garnitur ślubny, uszyty z wysokiej jakości mieszanki wełny z jedwabiem. Dwa rzędy guzików,  kołnierz ze stójką, nietypowa faktura materiału. Całość tworzy elegancką i niepowtarzalną kreację dla Pana młodego.

Śluby, śluby, śluby...