Krawiec Wiśniewski

Proces szycia to przygoda...

Szlachetne materiały, precyzja i kunszt mistrzów krawieckich. Poczuj klimat szycia na miarę.

1. Przyjscie do krawca

Poznajmy się! Rozmowa to miły wstęp. Wszystko zaczyna się od uzgodnienia celu ubioru, fasonu i materiału.

2. Cel ubioru, dobór fasony

Zależy od okoliczności na którą ma być noszony. Czy będzie to garnitur całodzienny do pracy, na ważne spotkania. Czy garnitur wieczorowy, wizytowy na specjalne okoliczności

3. Kolor i materiał

Ubiory w naszej pracowni szyjemy z najlepszych materiałów produkowanych przez znane markowe firmy.

 

4. Pobranie miar

Profesjonalne mierzenie klienta przy składaniu zamówienia. Trwa zaledwie 2 minuty, dzięki doświadczeniu i wyrobionemu oku…

5. Przymiarka

Skrojone poszczegolne części naszej kreacji polaczone fastrygom tworzą miarę, która po nałożeniu na klienta pozwala nam precyzyjnie zaznaczyć ostateczny kształt, proporcje i poszczególne detale wykonczenia.

6. Odbiór garnituru

To satysfakcja po obu stronach… Kiedy klient widzi siebie w nowej kreacji, jego zadowolenie jest dla nas największą nagrodą.

Nasza pracownia

 

 

Podstawą uszycia dobrego garnituru, marynarki, spodni, plaszcza jest krój.
Od umiejętnego skrojenia zależy pozniejszy efekt. Wiedza, precyzja, najnowsze trendy mają ogromny wplyw na tym etapie tworzenia kreacji.

 

 

Skrojone poszczególne cześci, lączy się za pomocą fastrygi tworząc miare gotową do przymierzenia na klienta.
Przymiarka to kolejny bardzo istotny moment. Zaznacza się dlugości szerokości, ustala się detale wykńnczenia, dopasowuje do sylwetki.

 

 

Po przymiarce ponownie rozpruwa się wszystko i jeszcze raz dokraja, spasowuje uwzględniając wszystkie zmiany zaznaczone podczas przymiarki. Proces ten nazywa sie rychtowaniem

 

 

Dopiero teraz wszystkie czesci lączone są ze sobą na stałe w precyzyjnym procesie szycia, glównie wykonywanym ręcznie przez najlepszych mistrzów krawieckich.