Krawiec Wiśniewski

Idealnie dopasowana do Ciebie...

Kamizelka szyta na miarę

Zapraszamy do uszycia kamizelki, którą wspólnie zaprojektujemy dla Ciebie. 
Zapewniamy ogromny wybór tkanin, różnego rodzaju fasony.
Dobrze dopasowana, wyjątkowa kamizelka jest nieodzownym dopełnieniem uszytego na miarę garnituru.

Noszenie kamizelki uszytej specjalnie dla mnie, na moją sylwetkę, dopasowanej do budowy mojego ciała, uwzględniając mój gust i preferencje to przyjemność, na którą zasługuję.

Kamizelka jest bardzo ważnym elementem naszej garderoby i warto zadbać o to, aby wyróżniała się komfortem noszenia oraz satysfakcją z dobranego wyglądu. W końcu w ubiorze chodzi o wizerunek i doskonałe samopoczucie.

W naszej pracowni, razem z Państwem, pomogę dobrać odpowiedni materiał, fason oraz poszczególne elementy wykończenia.

Kontakt

Formularz Kontaktowy

Kamizelka

Kamizelka męska to element eleganckiego stroju. Panowie zakładają ją jako dodatek do koszuli, często na wyjątkowe okazje, takie jak imprezy rodzinne czy spotkania biznesowe. Szycie na miarę w Warszawie i nie tylko pozwoli osiągnąć nadzwyczajne rezultaty. Dzięki temu niezwykle szykowne odzienie będzie idealnie dopasowane do mężczyzny, aby skutecznie poprawić jego wygląd i wpłynąć na poczucie wygody w każdej sytuacji.

Kamizelka na miarę każdego wytwornego mężczyzny

Panowie z klasą nie zadowalają się ubraniami dostępnymi w każdym sklepie odzieżowym. Ci, którzy chcą wyglądać perfekcyjnie, wybierają szycie na miarę. W Warszawie pomoc w skrojeniu idealnego ubrania oferujemy w swojej pracowni. Kamizelka męska najlepiej wygląda, kiedy jest doskonale dopasowana do sylwetki – a przecież każdy ma inną posturę. Trzeba więc wiedzieć, jak wykonać ubranie, żeby leżało najlepiej. Znając wymiary klienta, stworzymy kamizelkę, która podkreśli zalety figury i ukryje ewentualne mankamenty.

Kamizelka szyta na miarę spełnia wszystkie wymagania

W dobrze skrojonym stroju czujemy się lepiej i swobodniej. Kamizelka na miarę zwiększa komfort podczas poruszania się oraz pewność siebie. Każdy elegancki mężczyzna będzie ją nosił z przyjemnością. Rozmiar to jednak nie wszystko. Z uwzględnieniem wszelkich sugestii klienta dobierzemy także materiał i kolor, aby ta część garderoby pasowała do reszty stroju. Zamówiona w naszej pracowni kamizelka szyta na miarę będzie dumą jej posiadacza niezależnie od tego, jakie ma wymagania – z przyjemnością je spełnimy.