Uszyte piórem BLOG - Krawiec Wiśniewski

Ludzie???

Twórczość literacka


Na WhatsApp często dostaję od moich przyjaciół przeróżne filmiki i teksty. Niektóre są przeznaczone tylko dla nas sprośnych mężczyzn – cicho sza! Ostatni tekścik dał mi dużo do myślenia, zacytuję:

Szukam Faceta inteligentnego, zadbanego, kulturalnego, empatycznego, zaradnego, prawdomównego i wiernego. Nie szukam związku – Chcę go tylko zobaczyć!

Niewątpliwe, ten wspaniały, dowcipny tekst mówi o stanie nas wszystkich więcej niż wiele dzieł naukowych. Spsieliśmy (przepraszam pieski) wszyscy – począwszy od prezydenta, premiera, wszelkiej maści politycznych usłużnych pachołków i urzędujących notabli - po nas przeciętniaków. Czy wszystko możemy złożyć na kark: „takie czasy – trzeba się nie dać! Dzisiaj trzeba walczyć choćby po trupach!”? – Postępując obrzydliwie, bezczelnie, kłamiąc prosto w oczy milionom ludzi - czy osobiście już nie ponosimy odpowiedzialności za swoją życiową postawę, za swój honor? Czy nie spalą się ze wstydu (w tym swoim ogniu piekielnym, którym tak chętnie straszą dzieci i prostaczków), śliniący się od przepychu i seksu klerycy? Czy…?, Czy…? - Co się dzieje z nami ludźmi…?  - Kurka wodna! Gdyby tak naprawdę istniał Bóg - pozwoliłby na to?!

t


Skontaktuj sie z nami

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie szycia na miarę garniturów, płaszczy i koszul!

Zobacz też najnowsze posty

Garnitur - nadchodząca moda

Krawiectwo

2019-02-15

Ludzie???

Twórczość literacka

2019-02-15

WYWIAD

2019-02-15