Wieczorowe


Wizytowy garnitur z czesankowej wełny. Jednorzędowy, zapinany na jeden guzik z dwoma lub jednym rozporkiem z tyłu. Z muszka lub wizytowym krawatem pod szyja stanie się odpowiednim strojem na każdą uroczystość i spotkanie.


Smoking jednorzędowy zapinany na jeden guzik z wąskim szalowym kołnierzem. Spodnie z wąskim jedwabnym pasem i cienkim lampasem po boku. Wygląda się naprawde rewelacyjnie.


Jasny garnitur jednorzędowy na dwa guziki z kamizelkami. Prezentuje się znakomicie zarówno na uroczystość ślubną jak i w późniejszym użytkowaniu na co dzień, zwłaszcza z kamizelką z tego samego materiału.


Smoking jednorzędowy zapinany na jeden guzik, klapy w szpic, dwa albo jeden rozporek z tyłu. Dodatkowo szeroki pas z jedwabiu po rozpięciu marynarki dopełnia całości. Bardzo elegancki i wytworny.


Nie każdemu jest dane założyć uszyty na miarę frak. Mimo, że nie użyje się go zbyt często to naprawde warto sprawić sobie to wyjątkowe ubranie zwłaszcza na szczególne okazje. Gwarantuję, że efekt końcowy w pełni zadowoli nie tylko nas samych ale i pozostanie na zawsze w naszej pamięci.


Smokingowa marynarka z mieszanki jedwabiu z wełną w kratę. Jednorzędowa, klapy w szpic pokryte gładkim jedwabiem, dwa rozporki z tyłu. Spodnie gładkie, z cienkiej czesankowej wełny. Pod szyja krawat zamiast muchy. Na pewno wyróżni się pośród innych wizytowych kreacji.


Wizytowy garnitur jednorzędowy, zapinany na jeden guzik, klapy w szpic jeden rozporek z tyłu. Wełna najlepszego gatunku.


Śluby, śluby, śluby ..