Wiśniewski

Całodzienne


Klasyczny garnitur dwurzędowy, wełna 120 S z dodatkiem kaszmiru. Popielaty tenis, zawsze dobrze wygląda i sprawdzi się w każdej sytuacji.


Marynarka na trzy guziki, dwa rozporki, skośne kieszenie i skośne dziurki dopełniają całości. Można ją nosić prawie do każdych spodni tworząc ciekawe zestawy koordynowane.


Lekka jasna marynarka w subtelną kratę. Trzy! guziki dwa rozporki z tyłu, dwie kieszenie po prawej stronie. Podszewka do połowy pleców nadaje jej lekkość i komfort noszenia. Zapewne każdy się za tobą obejrzy.


Zestaw klubowy. Powinien wisieć w każdej szafie. Marynarka z diagonalnego kaszmiru. Dwa guziki, klapy w szpic, dwie kieszonki po prawej stronie, kontrastowa podszewka i kontrastowe dziurki! Odpowiednio dobrane metalowe guziki i spodnie z szarej flaneli - to ubranie, którego potrzebujesz.


Wygodny zestaw koordynowany do pracy. Klasyczny, na dwa guziki z rozporkami po bokach, nosząc różnego rodzaju spodnie zawsze będziemy wyglądać schludnie i nienagannie.


Garnitur dwurzędowy z ciekawej czesankowej wełny. Dwa rozporki z tyłu, dwie kieszonki po prawej stronie, bardzo kontrastowa podszewka wewnątrz i cięte kontrastowe dziurki! Wszystko to sprawia, że garnitur przestał być nudnym klasykiem. Pomoże załatwić większość ważnych spraw w ciągu dnia.


Sportowa lniana marynarka uszyta z nakładanymi kieszeniami z kontrafałdą i podszewką do połowy pleców. Z kolorowymi spodniami tworzy ubranie, którego nie chce się zdejmować.


Garnitur dwurzędowy zapinany na dwa guziki z rozporkami. Ciekawa, niezobowiązująca tkanina w subtelną kratkę. Ubiór nadaje luzu i komfortu w ciągu całego dnia.


Garnitur trzyczęściowy z ciemnej flaneli. Idealny na okres jesienno zimowy do biura, pracy czy z wizytą… Łatwy dobór ciekawych kolorystycznie kamizelek urozmaici cały zestaw.


Marynarka klubowa - dwa guziki, dwa rozporki, cięte dziurki, metalowe guziki. Wysokiej jakości wełna o odpowiednim splocie diagonalnym. Świetnie wygląda i dobrze się nosi.


Zestaw klubowy klasyczny. Marynarka z gabardyny, dwa guziki i rozporki, klubowe guziki.. Spodnie flanela wełniana, róźne odcienie szarości. Dobrze się nosi, mało gniecie również w podróży.


Garnitur codzienny trzyczęściowy. Dobrze skrojony z wełny 130 S w ciepłej tonacji sprawi, że będziemy wyglądali nie tylko elegancko ale i smacznie…