Całodzienne


Klasyczny garnitur dwurzędowy z kaszmiru. Popielaty tenis zawsze dobrze wygląda, sprawdzi się w każdej sytuacji w ciągu dnia i świetnie się nosi.


Lekka marynarka na trzy guziki, dwa rozporki, skośne kieszenie i skośne dziurki dopełniają całości. Mozna ją nosić prawie do każdych spodni tworząc ciekawe zestawy koordynowane.


Jasna marynarka w ciekawy deseń. Trzy guziki dwa rozporki z tyłu, dwie kieszenie po prawej stronie i podszewka do połowy pleców nadają jej lekkości i komfortu noszenia. Zapewne każdy się za tobą obejrzy.


Zestaw klubowy. Powinien wisieć w każdej szafie. Marynarka z diagonalnego kaszmiru. Dwa guziki, klapy w szpic, dwie kieszonki po prawej stronie, kontrastowa podszewka i dziurki. Odpowiednio dobrane klubowe guziki i spodnie z cienkiej flaneli to ubranie, którego potrzebujesz.


Wygodny zestaw koordynowany do pracy. Klasycznie na dwa guziki z rozporkami po bokach, nosząc różnego rodzaju spodnie zawsze będziemy wyglądać schludnie i nienagannie.


Garnitur dwurzędowy z ciekawej czesankowej wełny. Dwa rozporki z tyłu, dwie kieszonki po prawej stronie i cięte kontrastowe dziurki sprawiają, że przestał być nudnym klasykiem. Pomoże załatwić większość ważnych spraw w ciągu dnia.


Sportowa lniana marynarka bardzo ciekawie uszyta z nakładanymi kieszeniami z kontrafałdą i podszewka do połowy pleców. Z bawełnianymi spodniami tworzy ubranie, którego nie chce się zdejmować.


Garnitur dwurzędowy zapinany na dwa guziki z rozporkami. Ciekawa niezobowiązująca tkanina nadaje luzu i komfortu w ciągu całego dnia.


Garnitur trzyczęściowy z ciemnej flaneli. Idealny na okres jesienno zimowy do biura, pracy czy z wizyta… Łatwy dobór ciekawych kamizelek urozmaici cały zestaw.


Marynarka klubowa, dwa guziki, dwa rozporki, cięte dziurki i klubowe guziki. Wysokiej jakości wełna o odpowiednim splocie, idealna właśnie na marynarkę klubowa. Świetnie wygląda i dobrze się nosi.


Zestaw klubowy bardziej klasyczny. Marynarka z gabardyny, dwa guziki i rozporki, klubowe guziki.. Spodnie flanela wełniana odcienie szarości. Dobrze się nosi, mało gniecie również w podróży.


Garnitur codzienny trzyczęściowy. Dobrze skrojony z super bawełny w ciepłej tonacji sprawi, że będziemy wyglądali nie tylko elegancko ale i smacznie...