Ubiór wieczorowy

Ubiór wieczorowy to ważny element naszego wizerunku. Prawidłowe dobranie naszej garderoby do okazji wieczoru, do okazji, na którą zostaliśmy zaproszeni świadczy o kulturze i jest wyrazem szacunku dla współbiesiadników nie mówiąc o naszym samopoczuciu.

Poniżej parę przykładów ubioru na różne wieczorowe okazje.


Mniej oficjalnie - troszeczkę dezynwoltury. Garnitur wieczorowy, zapinany na jeden guzik, klapy w szpic. Koszula jedwabna z perłowymi guzikami (tylko pod szyją). Poszetka czerwona. Zdjęcie trzecie - a może inaczej?


Smoking w kratkę? Krawat do smokingu? - Nie podoba się Wam?


I... Jeszcze inaczej. 


To już nie żarty - Klasyka! I... młodość... 


Śluby, śluby...

 
 


 

Miłe są listy od klientów...

 

Szanowny Panie Januszu,

Pragnę podziękować za wspaniały frak jaki dostałem od Pana. Mój nienaganny ubiór prezentuje się znakomicie i zostaje    dostrzeżony nawet przez krytyków muzycznych (!). Zwłaszcza we Włoszech, kiedy dyrygowałem koncert w Rawennie, frak    zwrócił uwagę organizatorów do tego stopnia, że pytali gdzie go kupiłem. Czuję się w nim swobodnie i co najważniejsze -    nie ogranicza moich ruchów. W załączniku przesyłam kilka moich zdjęć w Pańskim fraku, o które kiedyś Pan prosił. W    przyszłym roku chciałbym uszyć dobrze skrojony garnitur, w którym będę mógł dyrygować koncerty w ciągu dnia np.    poranne.

Pozdrawiam serdecznie,
Dawid Runtz, Wejherowo/Warszawa

 

© Wiśniewski 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.